• ODSEK KLAVIRA

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GITARE

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK DUVAČA I VOKALNI ODSEK


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GUDAČA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK HARMONIKE


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
  • Kalendar aktivnosti za sprovođenje prijemnog ispita i upisa učenika u SMŠ za školsku 2024/25. godinu

  • Upis u Pripremni razred i Prvi razred Osnovne muzičke škole

  • Aktivnosti povodom upisa učenika u I razred Srednje muzičke škole

  • Konačna rang-lista Prijemnog ispita za upis u I r. SMŠ

Rasporedi časova u školskoj 2023/24.




Matična škola u Valjevu



Raspored korišćenja učionica:

Raspored korišćenja učionica
 



Osnovna muzička škola - grupna nastava



Rasporedi rada nastavnika grupne nastave:

Ana Tomić Kondić

Vanja Urošević

Božana Divac

Jadranka Obradović

Milica Stepanović Baba-Milkić

Nikolina Ninić

Svetlana Nenezić

Dražen Kujundžić




Raspored rada Pripremnog razreda:

Milena Urošević





Orkestri

Ansambli škole - raspored proba

 






Osnovna muzička škola - individualna nastava


Klavirski odsek:

Dimitrije Tomić

Ivan Rabasović

Jelena Mirković

Milena Stepanović

Milica Prodanović

Miljana Mitić

Olivera Meandžija

Olivera Simić

Slavica Rajevac

Tijana Stanojević Krsmanović - uporedni klavir




Gudački odsek:

Aleksandra Milivojević Jocić - violina

Ana Gvojić - violončelo

Angelina Novaković - violina

Verica Kulinčević - violina

Ljiljana Jovanović - violina

Milena Martinov Stojković - violina i viola

Pavle Čanić - violina

Snežana Stevanović - violina



Gitarski odsek:

Dragan Nikolić

Luka Jezdić

Miloš Popović



Harmonikaški odsek:

Vladimir Obradović

Dušica Timotić

Slaviša Jezdimirović

Sreten Nedić



Duvački odsek:

Aleksandar Končar - truba

Andrija Mirković - klarinet

Biljana Beara - flauta

Đorđe Marinković - flauta

Željko Rusinović - klarinet

Ivan Teofilović - saksofon

Radica Đedović - flauta

Slobodanka Vasiljević Ljujić - flauta



Vokalni odsek:

Bojan Veličković - solo pevanje

Milena Urošević - srpsko tradicionalno pevanje

Jovana Kojić - solo pevanje



Srednja muzička škola

Svi razredi SMŠ




Izdvojeno odeljenje u Lajkovcu

Individualna nastava:

Biljana Maksimović - klavir

Ana Gvojić - violončelo

Milena Broćović - violina

Miloš Arsenijević - gitara

Jelena Branković - harmonika


Grupna nastava:

Teodora Damnjanović - Solfeđo, Teorija muzike, Hor, Pripremni razred, Uporedni klavir




Izdvojeno odeljenje u Mionici


Raspored korišćenja učionica:

Raspored korišćenja učionica (IO Mionica)
 


Individualna nastava:

Sofija Pajić - klavir

Ivana Stojanović - violina

Nađa Radenković - violončelo

Cvijetin Trifković - gitara

Nikola R. Janković - harmonika

Andrija Mirković - klarinet

Radica Đedović - flauta

Milena Urošević - srpsko tradicionalno pevanje



Grupna nastava:

Mina Avramović - Solfeđo i Teorija muzike

Ana Gajić - Pripremni razred, Hor




Izdvojeno odeljenje u Osečini

Marija Pavlović - klavir, Solfeđo i Pripremni razred

Nikola T. Janković - violina

Luka Jezdić - gitara

Miloš Savić - harmonika